Prírodovedný krúžok – poslednýkrát

V sobotu 18.6.2022 sa uzavrela mnohoročná kapitola Prírodovedného krúžku výletom do Bratislavy. Žiaci 7. ročníka a jedna deviatačka ochutnali život v hlavnom meste a to návštevou hradu, Hviezdoslavovho námestia s výstavou retrovozidiel, prechádzkou po nábreží Dunaja a záver patril prehliadke OC Eurovea, kde klimatizované obchody a reštaurácie padli veľmi vhod po pohybe v teplom počasí a rozpálenom meste.

V minulosti členovia krúžku okrem túr do prírody absolvovali aj výlety do mnohých miest – opakovane to bola Bratislava, no i Praha (2019) a PARÍŽ (2013). Všetkých absolventov môjho krúžku zdravím a verím, že hlavne takto si ma budú pamätať – z našich túr a spoločných výletov

Paríž: sem klikni

 S pozdravom p. uč. Agnesa Jesenská Čaňa, 20.6.2022

Comments are closed.