Vianočné trhy žiakov 6.C triedy

Dňa 10. 12. 2018 sa žiaci 6. C triedy v popoludňajších hodinách zúčastnili Vianočných trhov v Košiciach. Môžte si prečítať príspevky žiakov ohľadom vianočných trhov, ktoré napísali na hodine informatiky:

1. „V pondelok  (10.12.2018) išli 6.C a dve dievčatá zo 6.B do Košíc. Ako prvá zastávka bola v McDonalde, kde sme sa najedli dosýta. Potom sme sa presunuli na vianočné trhy, ktoré boli na Hlavnej ulici v Košiciach. Posledná zastávka bola v Auparku, kde sme sa rozdelili do skupín a chodili sme po obchodoch spolu a o 1 hod. 30 min. sme sa mali stretnúť pri Bille. Pri Bille bol stánok, kde ste si tak isto mohli kúpiť darčeky alebo vianočné ozdoby. Pred vianočnými trhmi sme stretli aj Lady Ziku (YOUTUBERka). Keď sme sa všetci porátali pri Bille, išli sme na zastávku, kde nás pán autobusár odniesol do Čane. Bol to môj najlepší deň v mojom živote, pretože som ten deň prežila s ľuďmi, ktorých mám rada .“ Chantal

2. „Vianočné trhy: V pondelok 10. decembra 2018 sa žiaci 6.c a 6.b vybrali na Vianočne trhy do Košíc. Najprv sme sa občerstvili v MC Donald´s,  potom sme sa vybrali na trhy. Tam sme mali  30 minútový rozchod. Potom sme sa stretli pri pódiu. A išli sme do Auparku, kde sme mali ďalší rozchod, ktorý trval 1 hodinu a 30 minút. Za tu dobu sme mohli pobehať obchody a skoro všetci sme išli do 5D kina  a potom sme sa mali o 19.00 stretnúť  pri Bille a potom sme išli na autobuse domov, bolo to super jeden s najlepších výletov aký som zažil. „ Michael

3. „Dňa 10.12. 2018 sme boli na vianočných trhoch spolu so žiakmi 6.B, 6.C  na Hlavnej ulici  v Košiciach. Boli tam stánky so suvenírmi a výrobkami , voňali tam rôzne dobroty. Pri jednom stánku stála živá socha. Malé deti tam spievali koledy. Bol tam veľký vianočný stromček, vianočné vločky, sane so sobom z vianočných svetielok. Najkrajší tam bol Betlehem. Potom sme išli do obchodu Flying tiger a stretli sme tam youtuberku ladyziku. Išli sme do McDonald´s, lebo sme boli hladní. Blízko pri Mcdonalde bol Aupark. V Auparku sme mali voľno skoro 2 hodiny.Viacerí sme boli na 5D. Bolo tam super, zažili sme veľa zážitkov a na ďalší rok tam opäť  prídeme.“ Emma a Nella

uč. FALIS

Fotogaléria:

Comments are closed.