Volejbalový turnaj vo Valalikoch

dav

Dňa 6.6.2017 v popoludňajších hodinách sa v Základnej škole Valaliky uskutočnil priateľský volejbalový turnaj žiačok za účasti troch škôl a to ZŠ ŽdaňaZŠ Čaňa a domácej školy ZŠ Valaliky. Turnaja sa zúčastnili žiačky, ktoré budú i v ďalšom šk. roku reprezentovať svoju školu. Za nás to boli:

  1. Timea Husárová
  2. Natália Sviatková
  3. Katarína Hegykoziová
  4. Veronika Rapavá
  5. Lenka Manykóová
  6. Daniela Manykóová
  7. Martina Malíková
  8. Petra Kissová

dav

Ako zo zoznamu dievčat vidno, 6 dievčat začalo s volejbalom ešte len v šk. roku 2016/2017, tak výsledky sa nedajú ešte očakávať a prišli sme vlastne s takým Bčkom. Ale dievčatám sa podarilo jeden zápas vyhrať a ďalší mali dobre rozohraný. Ak nepočítam OK v Moldave, tak viaceré hrali prvý krát v živote na veľkom ihrisku. Nakoľko krúžok máme len v malej telocvični. A videli, že koľko treba sily, aby ich podanie prešlo cez sito na druhú stranu. Bola to dobrá škola. Takto by sme sa radi stretávali i v tomto šk roku 2017/2018.

uč. FALIS

Comments are closed.