Školský výlet Splav Váhu – 5.C, 7.B, 7.C

v-h-rieka-splav-036Vo štvrtok 22.6. 2017 sme sa zúčastnili školského výletu v Ružomberku – splav Váhu. Išli sme v 6 miestnych raftoch spolu s inštruktorom. Raftov bolo spolu 6. Inštruktori boli príjemní a zábavní. Naučili nás riadiť čln, urobiť otočku, prejsť plytkou vodou tak, aby sa raft nepoškodil a taktiež ukázali, že je potrebné, aby jeden z členov posádky poctivo určoval pádlom smer člnu. Všetci sme sa úspešne doplavili do cieľa a trvalo nám to približne 2 hodiny. Cesta bola namáhavá, ale zvládli sme ju, aj keď sme si domov priniesli mozole na rukách. Našu výpravu sme ukončili zjedením dobrého obedu v reštaurácii LuMia. Domov sme sa dostali vlakom, kde sme si po plavbe unavení oddýchli. Aj napriek svalovke od pádlovania výlet neľutujeme a išli by sme si plavbu po Váhu a cez krásnu dedinu Ľubochňa zopakovať.

Fotky si môžete pozrieť aj na facebooku/školské výlety.

Zapísali žiaci 7.C

 

Comments are closed.