Športový deň učiteľov

sport-ucit-1Dňa 30.6.2014 sa uskutočnil Okresný športový deň učiteľov a zamestnancov školstva okresu Košice – okolie pod záštitou Rady ZO OZ na pôde Základnej školy v Čani.

Športový deň otvorila predsedníčka Rady ZO OZ Mgr. Mária Csontosová a riaditeľ základnej školy Mgr. Daniel Szilágyi.

sport-ucit-2Cieľom bolo obnovenie stretávania sa učiteľov vrámci okresu a súťaženie v športových disciplínach ako sú volejbal, tenis, stolný tenis a štafeta 4x60m. A práve bol to volejbal, ktorý mal najväčšie zastúpenie.

Svoje zastúpenie mala ZŠ Veľká Ida, ZŠ Haniska, ZŠ a MŠ Čečejovce, ZŠ a MŠ Poproč, ZŠ a MŠ Bohdanovce, ZUŠ v Medzeve a domáca sport-ucit-3Čaňa. Do súťaženia sa zapojilo 96 ľudí.

Po absolvovaní súťažných disciplín sa v školskej jedálni podával chutný guláš a vyhodnotil sa športový deň.

O rok bude športový deň organizovať Základná škola v Haniske.

Ing. Ján Falis