Medzinárodný deň detí

Milí naši žiaci1. júna sa v mnohých krajinách sveta už takmer sto rokov slávi Medzinárodný deň detí. Aj u nás v škole sme zvykli tento deň venovať vám – deťom a vyučovanie sme vždy vymenili za zábavné dopoludnie, plné rôznych aktivít a hier, nechýbali ani súťaže a sladké odmeny.

Ten tohtoročný je však celkom iný. Pre niektoré deti sa po dlhom čase znovu otvoria brány školy, stretnú sa so svojimi spolužiakmi a pani učiteľkami, iné ostávajú ďalej v „domácej škole“.

Preto vám všetkým, aspoň takto na diaľku, prajeme krásny Deň detí, veľa radosti, smiechu a dobrej nálady. Želáme vám, aby ste mali každý deň dôvod na úsmev, okolo seba dobrých kamarátov, veľa lásky od vašich najbližších. Nech sa vám splnia vaše túžby a sny, a nech z vás vyrastú šikovní, múdri a hlavne dobrí ľudia.

Kolektív učiteľov a zamestnancov ZŠ, Čaňa

Comments are closed.