Informatika

Zdravím vás žiaci, pripravil som si pre vás zopár testov – kvízov z informatiky.  Môžte si ich skúsiť spraviť všetky. Nevadí, že ste poniektorí len piataci, naučiť sa dá i z testu. Ale na druhej strane, každého niečo iné zaujíma. 🙂 Veľa šťastia!

test č.1 – Pamäťové média, licencia: sem klikni

test č.2 – História Internetu: sem klikni

test č.3 – História Internetu 2: sem klikni

test č.4 – Výstupné zariadenia: sem klikni

test č.5 – Informatika okolo nás: sem klikni

test č.6 – Imagine sem klikni

test č.7 – Informatika okolo nás 2: sem klikni

test č.8 – Počítačová terminológia: sem klikni

test č.9 – Vstupné zariadenia: sem klikni

test č.10 – Informatika okolo nás 3: sem klikni

test č.11 – Netiketa, Internet, komunikácia: sem klikni

test č.12 – Imagine: sem klikni

test č.13 – Informatika okolo nás 4: sem klikni

Ako som na hodine informatiky spomínal, tieto kvízy sa robia v programe Hot Potatoes, ktorý sa dá z Internetu stiahnuť zadarmo. Ak by ste pri tom závale úloh mali čas, tak môžte si tento program stiahnuť, nainštalovať a spraviť nejaký zaujímavý kvíz a poslať mi ho.

uč. Falis

Comments are closed.