OK v bedmintone

Dňa 26.11.2019 sa v Rozhanovciach uskutočnilo OK v bedmintone. Tak ako je zvykom, mali sme zastúpenie vo všetkých štyroch kategóriach. Čaňa, Kysak a Rozhanovce to sú tri školy, ktorých žiaci hrajú vo všetkých kategóriach. I keď my by sme kľudne mohli postaviť i prvákov.  A kto reprezentoval našu školu?

Mladší žiaci:  – Norbert Novák – 6.C, Michal Krupáš – 6.B – 3. miesto

Mladšie žiačky: Laura Kmecová – 6.B, Monika Zlacka – 6.A – 1. miesto

Starší žiaciErik Sijka – 8.B, Šimon Šimko – 6.B– 3. miesto

Staršie žiačky: Martina Reisová – 6.B, Monika Jandová – 7.A – 5. miesto

Nutno dodať, že i napriek tomu, že sme mali 7 žiakov mladšej kategórii a len Erik patril do staršej, sme sa nestratili. Nebyť smolného posledného zápasu st. žiačok s Veľkou Idou,  sme mohli skončiť na 3. mieste a tak mohol každý získať medailu. Všetkým žiakom patrí poďakovanie za reprezentáciu školy!

uč. FALIS

Fotogaléria:

Comments are closed.