Vybíjaná žiačok ZŠ

Pre veľký záujem, prihlásilo sa 12 škôl, sa hrali predkola(obvodové kolo) vo vybíjanej žiačok a to v troch skupinách po štyri školy. Z každej skupiny postúpili do okresného kola 2 najlepšie školy. My sme hrali v druhej skupine, kde boli Valaliky, Ždaňa, Seňa a boli sme úspešní!

Dňa 10.4.2019 sa v Poproči už hralo o medaily. Hralo sa v dvoch skupinách po tri školy. V skupine sme si počínali úspešne, keď sme zdolali Rozhanovce i Moldavu Severnú. V semifinále sme smolne prehrali o jeden bod so ZŠ ČSA Moldava o jeden bod. Ale v boji o 3. miesto sme zdolali Rozhanovce o tri body a mohla vypuknúť radosť z víťazstva, získaní medailí i pohára. Ako tréner bol p. uč. Stankovič. Výsledky z vybíjanej si môžte pozrieť TU

Ďakujeme dievčatám za veľmi peknú reprezentáciu školy!

uč. Falis

 

Comments are closed.