Školský výlet žiakov siedmeho ročníka

Dňa 13. 6 – 15. 6. 2019 sa žiaci 7. ročníka (7. A a 7. B ) so svojimi triednymi  učiteľkami zúčastnili školského výletu do Košických Hámrov.

Čas na výlete sme trávili spoznávaním blízkeho okolia Ružínskej priehrady, športovými aktivitami, tímovými hrami, opekačkou a oddychom vo wellness.

Absolvovali sme túru na Sivec  najkratšou výstupovou cestou od priehrady Ružín po zelenej turistickej značke do sedla Priehyba. V sedle sme  pokračovali vo výstupe po žltej značke na vrcholový hrebienok Sivca. Strmý skalný hrebienok sa tiahne niekoľko desiatok metrov až po nádhernú vyhliadku nad priehradou Ružín.  Z hrebeňa sme mali výhľad do údolia Hornádu na okolité kopce Čiernej hory a susedných pohorí.

Plní zážitkov sme sa vrátili domov.

Ing. Petrušová

Comments are closed.