Súťaž o najkrajší kríž

V pôstnom období od 8.4. 2018 do 12.4.2018  sa uskutočnila súťaž o najkrajší kríž. Čas prípravy na slávenie veľkonočných sviatkov žiaci venovali tvorbe krížov. Za pomoci rodičov žiaci urobili veľmi zaujímavé kríže z kameňa, papiera a iných materiálov. Toho roku bola vyššia účasť žiakov z ročníkov  1.-4. Šikovnosť  a nápaditosť sa prejavila na ich prácach. Žiaci najviac hlasov dali týmto krížikom.

Výsledky:

  1. miesto Korinek Peter       2.B    kríž č. 6     113 b
  2. miesto Butkaiová Sofia    4.C    kríž č.5        85 b
  3. miesto Vargová Kristína   2.A   kríž č.15      50b a  Bodnárová Sophie 3.B  kríž č. 4        50b

Všetkým súťažiacim blahoželáme a ďakujeme za účasť Fabriciová A, Fabriciová F.

Fotogalériu si môžte pozrieť na FB: sem klikni

Comments are closed.