LYŽIARSKY A SNOUBORDINGOVÝ VÝCVIK

V dňoch 14.1.2019 – 18.1.2019 sa žiaci našej školy zúčastnili základného lyžiarskeho a snoubordingového výcviku v Tatranskej Lomnici  pod vedením PaedDr. Vaška, Mgr. Bruncovej, Mgr. Raábovej a  Mgr. Bugira.

Ubytovaní sme boli v milom hoteli Morava priamo v Tatranskej Lomnici asi 300 m od svahov. Výcviku sa zúčastnilo 41 žiakov. Lyžiarsky a snoubordingový výcvik prebiehal podľa výcvikového plánu a splnil svoj cieľ. Podmienky boli veľmi dobré, svah bol vždy upravený. Počasie sa rozhodlo, že nám ukáže všetky svoje tváre, a tak sme zažili mráz, hustú hmlu ale aj pekné slnečné počasie. Spoznávali sme krásu prírody a okolia. Absolvovali sme aj výlet na Hrebienok.

Všetci sa veľmi zodpovedne učili a zdokonaľovali v lyžovaní a snoubordovaní. Najväčší pokrok zaznamenali tí žiaci, ktorí  sa v pondelok prvý krát učili lyžovať a snoubordovať.  Na konci výcviku už všetci  dokázali bezpečne zjazdiť celý svah. Žiakom  sa výcvik páčil, lyžovať a snoubordovať sa naučil každý žiak a tí zdatnejší sa zdokonalili v technike. Domov sme sa vrátili plní zážitkov a hlavne všetci zdraví.

Mgr. Raábová

Comments are closed.