Daily Archives: 15. marca 2020

Informatika

Zdravím vás žiaci, pripravil som si pre vás zopár testov – kvízov z informatiky.  Môžte si ich skúsiť spraviť všetky. Nevadí, že ste poniektorí len piataci, naučiť sa dá i z testu. Ale na druhej strane, každého niečo iné zaujíma. 🙂 Veľa šťastia!

test č.1 – Pamäťové média, licencia: sem klikni Pokračuj v čítaní

ANJ – krížovky, kvízy

Žiaci, pripravil som si pre vás krížovky, kvízy.

Kvíz o Veľkej noci – How much do you knou about EASTER? sem klikni

pre siedmy ročník: pripravil som si pre vás krížovku zo slovnej zásoby z 13. lekcie. Každý si ju skúsi a do pošty(komentáru) mi napíše, že kto koľko percent dosiahol. Pred vyplnením krížovky si poriadne zopakujte slovnú zásobu, lebo budete mať len 7 minút! Odkaz nájdete TU

pre ôsmy ročník: pripravil som si pre vás krížovky zo slovnej zásoby z 1. – 4. lekcie. Každý si ich skúsi a do pošty(komentáru) mi napíše, že kto koľko percent dosiahol. Pred vyplnením krížovky si poriadne zopakujte slovnú zásobu, lebo budete mať len 8 – 13 minút!

uč. Falis